BEAUTY NUTRITION

BLOG

28.01.2019

Odchudzanie online - jak to działa?

Każda z nas marzy o idealnej sylwetce, jednak nie wszystkie mamy możliwość skorzystania z pomocy dietetyka. Niestety, bez profesjonalnego wsparcia nasze efekty mogą nie być tak spektakularne, jak byśmy sobie tego życzyły. Na szczęście mamy Internet, dzięki któremu możemy regularnie korzystać z porad dietetyka. Zobacz, jak działa odchudzanie online i jak zacząć korzystać z naszej oferty. Pamiętaj, że do Twojej dyspozycji pozostawiamy dyplomowanego dietetyka przez cały okres współpracy z Beauty Nutrition. Poznaj zasady współpracy już dziś!

Odchudzanie online - pakiet startowy

Odchudzanie online z Beauty Nutrition należy rozpocząć od trzydziestodniowego pakietu startowego. Wystarczy wykupić go przez naszą stronę WWW i rozpocząć działanie już od pierwszego dnia! Przez cały okres trwania pakietu możesz swobodnie korzystać z pomocy dietetyka, zadawać pytania, przesyłać zdjęcia produktów lub całych posiłków. Oferujemy również spotkania online tak często, jak będziesz tego potrzebowała, nawet co kilka dni. Razem ustalimy plan działania, by odpowiadał on Twoim oczekiwaniom i możliwościom. Od naszych profesjonalistów uzyskasz specjalistyczną wiedzę, a także odpowiednią motywację. Z nami na pewno się uda!

Współpracę w pakiecie startowym rozpoczynamy od obszernego wywiadu. Poprosimy Cię o opisanie tego, z czym masz największy problem, a także nakreślenie Twojej sytuacji zdrowotnej. Chcemy też dowiedzieć się, bez jakich produktów nie możesz się obejść - uwzględnimy je w Twojej diecie, by odchudzanie online było przyjemne!

Kolejnym krokiem jest dobranie i stworzenie materiałów w formie plików pdf. Wszystkie otrzymane prezentacje oraz wskazówki dobrane będą indywidualnie do Twoich potrzeb. Otrzymasz od nas jadłospis, listę zakupów, ciekawe zamienniki tradycyjnych produktów oraz ich zdjęcia, a także grafiki do powieszenia na lodówce, by jeszcze bardziej Cię zmotywować.

Po otrzymaniu materiałów będziesz mogła się z nimi zapoznać i zadać nam nurtujące Cię pytania. Na wszystkie odpowiemy mailowo lub telefonicznie. Nie bój się pytać! Jesteśmy tu po to, byś nie tylko schudła, lecz także pokochała i zrozumiała zasady zdrowego odżywiania.

W ciągu 30 dni możesz swobodnie zwracać się do nas w każdej sprawie, dotyczącej żywienia, wsparcia czy motywacji. Możemy również pomóc Ci kontrolować efekty oraz zmiany. Odchudzanie online jeszcze nigdy nie było tak proste!

Odchudzanie online - co dalej?

Odchudzanie online nie kończy się na pierwszych 30 dniach. Aby uzyskać naprawdę spektakularne efekty, a przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe i utrzymać wymarzoną wagę, należy stale nad sobą pracować. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy pakiet, umożliwiający Ci kontynuację walki o piękną sylwetkę. W czasie jego trwania jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz do nas dzwonić lub kontaktować się e-mailowo. Chętnie pomożemy Ci w ewentualnych modyfikacjach jadłospisu, podpowiemy, jakie zamienniki popularnych produktów możesz stosować oraz będziemy monitorować Twoje efekty. Uzyskane rezultaty będą dla Ciebie najlepszą motywacją!

Odchudzanie online może być przyjemnością, która przyniesie Ci wymarzone efekty. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Sięgnij po pomoc profesjonalistów i ciesz się idealną sylwetką. Nowy rok to doskonały moment na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że idealna figura aż w 70% zależy od tego, co jesz. Pozostałe 30% to oczywiście aktywność fizyczna. Już dziś zadbaj o siebie z Beauty Nutrition. Czekamy właśnie na Ciebie!

Niniejsza informacja o użyciu plików Cookies jest częścią Polityki Prywatności.
Aby dowiedź się więcej o Beauty Nutrition oraz o tym jaki sposób chronimy informacje o użytkownikach strony beautynutrition.pl przeczytaj Politykę Prywatności.
Polityka cookies